Privalumai

Svarbiausia namas

PAVILNIO PARKAS – tai nedidelis išskirtinės architektūros 59-nių kotedžų kvartalas, 500 m nuo miško ir 10 km nuo Vilniaus Rotušės.Įsigiję 60-70 kv.m  kotedžą Jūs gausite butą per du aukštus su pilnai užbaigta daline apdaila ir šildomomis grindimis.

Jums taip pat priklausys aptvertas tvorele sklypelis žemės su trinkelių terasa ir dvi parkavimo vietos automobiliams.

Visa likusia sutvarkyta ir apželdinta teritorija, apšviestais jaukiais takeliais dalinsitės su kaimynais.

Patogus privažiavimas

Pavilnį pamėgsite ne tik už švarų gryną orą, žalumą ir gražius vaizdus.

Ne mažiau svarbu, kad namus patogiai ir greitai pasieksite po darbų, studijų ar renginių Vilniaus centre.

15 minučių automobiliu arba tiesiog miesto autobusu iki visai šalia esančios stotelės.

O jei šiandien nenorite į centrą, nevažiuokite – obuolių ir šokolado rasite parduotuvėje šalia namų.

 

Pasirinkote protingai

Pastato energinis naudingumas – A+ klasės. Ką tai reiškia kasdieniame gyvenime? Tai, kad Jūsų namuose vasarą bus maloniai vėsu, žiemą šilta. O šildymo išlaidos bei kitos eksploatacinės sąnaudos – ypač mažos.

Namo fasadui panaudotos inovatyvių technologijų apšildančios apdailos plokštės yra ne tik tvirtos, bet ir puikiai izoliuoja garsą, estetiškos, lengvai prižiūrimos ir draugiškos gamtai.

Pirmame ir antrame aukštuose išvedžiotas grindinis šildymas ir išlietas išlyginamasis betoninis grindų sluoksnis. Ar mėgstate vaikščioti basomis?

Įrengti monolitiniai laiptai į antrą aukštą, ištinkuotos vidinės sienos ir apšiltinos metalinės šarvo durys, kieme išklota trinkelių terasa.

Įrengta kaip tik tiek, kiek norisi. Kad jaustumėtės saugiai dėl statybos kokybės ir turėtumėte kuo mažiau rūpesčių. Jums lieka tik kūrybos malonumas.

 

Fasado sistema Koderus

KODERUS – tai nauja šio projekto vystytojų sukurta ir patentuota sistema, panaudojant inovatyvias technologijas fasadų apdailai kartu su apšiltinimu. Pagal patentuotą technologiją suliejant ypatingai aukštos kokybės polistireno putplastį ir faktūrinį betoną, gaunama unikali plokštė, kuri turi daug privalumų prieš kitas fasadų apdailos alternatyvas Tai sprendimas, kuris pagreitina statybas ir puošia Jūsų namą.

Gyvenkite gražiai ir lengvai

Pastato apdaila atrodo estetiškai daug metų.

Gyvenkite šiltai

KODERUS sistemos elementai neturi šalčio tiltelių, dėl kurių pastatų sienos neretai drėksta. Vadinasi, Jums neteks rūpintis dėl drėgmės pasekmių: pelėsio, grybelio, nevaldomų šilumos nuostolių bei konstrukcinių pažeidimų.

Džiaukitės tyla

Plokštės papildomai prideda pastatui 34dB garso izoliaciją.